«

»

apr
19

Kooli aastapäev ja uue labori avamine!

Eelmine nädal 13.04 tähistas meie kool oma 24. sünnipäeva ja samal päeval leidis aset meie uue mehitamata õhusõidukite teadus- ja õppelabori avamine Tartu Lennujaama hoones.
Pidulikum sündmus toimus meie uues laboris , mis sai sel päeval avatud, et arendada Lennuakadeemias veel mehitamata õhusõidukite arendust.
Kohale olid kutsutud kooli õpetajaskond ja ka aktiivsemad üliõpilased. Avakõne pidas avamise puhul meie rektor Jaanus Jakimenko, kes tänas kõiki tänu kellele see labor valmis sai ja usub, et lennuakadeemia on astunud sellega taas ühe sammukese edasi.

Lisaks tunustati sel tähtsal päeval ka meie lojaalseid õppejõude, kel on täitunud juba märkimisvääresed aastad Lennuakadeemias. Meie kooli arengusse on panustanud juba 15a. Lilia Ingel ja Jaan Annus. Ja Veiko Lepsil täitus 10a. meie koolis. Suured tänud neile kogu üliõpilaskonna poolt.
Rektor tänas veel ka meie aktiivsemaid üliõpilasi, kes on esindanud kooli erinevatel üritustel ja olnud koolis aktiivsed. Nendeks üliõpilasteks on: Leena Tammann, Kevin Uke,  Kati Kütisaar, Lennart Heinoja, Eleri Pärna, Gert Riistan, Janeli Patrail,Henri Seppel,  Annika Ruusmäe, Mark-Julius Pikat, Marleen Leib, Jüri Joonas ja Lauri Alekõrs. 

Nüüd ka mõned pildid avamisest, kus saate näha natuke meie uut laborit:

 

 

Soovime palju edu nii koolile kui ka kogu kooliperele!
Ilusat kevadet!

Eleri Pärna
AM-14

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2017/04/kooli-aastapaev-ja-uue-labori-avamine/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>