«

»

nov
13

Spordiseminarist

Üle-eelmisel nädalavahetusel osalesid kaks Lennuakadeemia tudengit ning üks vilistlane Eesti Akadeemilise Spordiliidu poolt korraldataval spordiseminaril. Seminari peamisteks märksõnadeks olid eneseharimine, sport, uued tutvused ja kvaliteetne meelelahutus.

Kolme aktiivse päeva jooksul viidi läbi kaasahaaravaid loenguid ja töötubasid oma ala asjatundjate poolt. Suurema osa ajast veetsime Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis, kuid sportlikumad tegevused leidsid aset erinevates Pärnu spordiasutustes. Näiteks oli kõigil võimalus olümpiamedalisti Allar Raja silme all Pärnu jõel proovida, mis tunne on sõuda oma ala professionaalidega neljapaadis. Laupäeva varahommikul üllatati seminaril osalejaid räätsamatkaga Soomaale, kus sai nautida kaunist päikesetõusu. Ilusal maastikul jäi aega ka poseerimiseks, kus Lennuakadeemia õrnem pool sai näidata oma tugevamaid külgi, kandes endist spordijuhti lausa kätel.

Põhjalikumalt peatuti ka üliõpilasspordi kolmel suursündmusel, millest Talimängud on kohe kohe ukse ees. Just siin avaneb Sinul võimalus koolielus rohkem kaasa lüüa ning anda oma panus sellesse, et kõik Talimängudel osalejad saaksid aimu, mis asi on LESTAJOOKS. Igale kõrgkoolile loositi üks talimängude ala, millele tuleb valmistada lühike promoklipp. Kui sa tunned, et lestajooks on sinu varjatud anne või on ajusopis peidus mõni geniaalne idee, kuidas antud spordiala teistele tutvustada, võta ühendust meie spordijuhi Janeli Patrailiga. Kui aga arvad, et lestajooks pole päris sinu ala ning otsustad jääda lennunduse juurde, on sul siiski võimalus tulla Talimängudele Lennuakadeemiat esindama, kus on valikus veel mitmeid erinevaid tõsisemaid ja natuke kiiksuga talispordialasid. Lennuakadeemial on veel kiirematele pakkuda sooduskohti, ole kiire!

Spordiseminar sai meeleoluka lõpu Allar Raja loenguga, kust ilmselt kõik said motivatsiooni sportimiseks ning kindlasti ka oma koolis spordi edendamiseks. Üritame kõiki saadud teadmisi Lennuakadeemia edaspidises spordielus rakendada ning jääme huviga ootama järgmist spordiseminari!

IMG_5114 IMG_5126

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2016/11/spordiseminarist/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>