«

»

nov
22

ELAjad Talijalkal!

Heiaa!

November on kulgenud jalgpalli tähe all. Nimelt  osalesime taaskord talijalgpalli turniiril. Eilsega said küll meie mängud kahjuks otsa, kuid järgmine aasta ehk jälle. Kuna esimestel mängudel oli ilmataat saatnud mõnusa lume ja paraja miinuskraadi, siis tekkis ka väike mängijate kadu ja ka väljaku tingimused olid kehvemad. Nii tuli meil tunnistada Tartu Ülikooli ülekaalukat paremust ning ka Maaülikooli võitu.
Kolmandale mängule läksime vastu suurte ootustega, sest meeskond oli taaskord koos ja vastaseks mitte nii tugev Kõrgem Sõjakool. Kahjuks tuli seegi kord tunnistada vastaste paremust ja seisuks jäi 1:3. Kerge pettumusega lahkudes, oli siiski hea tõdeda, et olime vähemalt ühe palli vastase väravasse suutnud veeretada, värava autoriks Jorgen Rüütli.
Eile 21.nov. toimus meie viimane mäng Tartu Tervishoiu Kõrgkooliga, kelle suutsime alistada seisuga 5:1. Seekord oli näha, et poisid teevad rohkem söödumängu ja löövad ikka peale ka, mis eelmistel kordadel oli probleemiks, ma ütleks. Igatahes oli mäng edukas ja lõpetasime turniiri positiivse noodiga. Seekord siis värava autoriteks: Siim Raasuke, Sten Christian Taal(x2), Kirill Dobrovolski ja Jorgen Rüütli.

DSC_3018

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2016/11/elajad-talijalkal/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>