«

»

dets
31

Kokkuvõte aastalõpust: juttu ja pilte

Semestri lõpus sai veel nii mõndagi tehtud ja korda saadetud. Muu hulgas toimus ka aasta meeleolukaim sündmus: ELA jõulupidu. Sai süüa, juua, kingitusi ning heade ja ilusate inimestega aega veeta. Nüüdseks on kohale jõudnud ka jõuluvana saanist kaduma läinud võtmehoidjad ning kõik, kes leidsid oma pakist kollase-mustaga kirjakese saavad selle välja vahetada. Viimaseks vaja vaid mõni ÜE-liige koolipealt kinni püüda!

IMGP2787 IMGP2792 IMGP2758 IMGP2778 IMGP2775 IMGP2875 IMGP2887 IMGP2660 IMGP2657

Nagu te kõik juba loodetavasti teate on jaanuari lõpus tulemas I talimängud ja kes end veel registreerinud pole, siis on viimane aeg seda teha!!!  Ees on ootamas võistlusalasid taliujumisest lestajooksuni ja suvemängudele see üritus kohe kindlasti alla ei jää! Kuna meie koolis on endiselt vingeimad, ilusaimad ja lennukaimate mõtetega tudengid siis oli meie jaoks tühiasi kokku visata üks tuus video, mida näete siit: https://www.youtube.com/watch?v=IHCTCBXTUVY

Eriti tahan tänada südikat kaamerameest Edgar Tenisoni, külma trotsivat Mait Kaaverit, Rahinge Ekstreemparki ning kõiki teisi, kes video tegemisele kaasa aitasid.

Talimängudele ei saa minna aga ilma soojenduseta, mistõttu on juba 20.-21. jaanuaril Elajad Žagarkalnski nõlvu vallutamas. Tulevad unustamatud ja mõnusad kaks päeva, millest ükski ELA’kas ilma ei taha jääda. Ole kiire ja rega end Triin Viitma kaudu, sest kohad lähevad kiiremini kui soojad saiad.

Mõnusat aastalõppu!
Annika Ruusmäe
PIL-14

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2015/12/kokkuvote-aastalopust-juttu-ja-pilte/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>