«

»

nov
14

Elajad Talijalgpalli turniiril

29. Oktoobril algas EASL’i korraldatud Talijalgpalli turniir, millest võttis osa ka Lennuakadeemia meeskond. Turniir toimus kahes alagrupis: Tallinna ning Tartu alagrupid. Alagruppi, kus olid Elajad, kuulusid veel TÜ Pärnu, Maaülikool, Tervishoiukõrgkool, Kõrgem Sõjakool ning Tartu Ülikool.

10488104_888963037781984_2291256203222688468_n

Esimene kohtumine toimus 29.10, kui vastamini mindi Tartu Ülikooli Pärnu kolledž. Kahjuks lõppes kohtumine 5:3 kaotusega Lennuakadeemia meeskonnale. Järgnes kohtumine Maaülikooliga, mis lõppes seisuga 5:0 ning Elajad pidid tunnistama vastaste võitu.

Kolmandal kohtumisel oli vastaseks Kõrgem Sõjakool. Kohtumine oli tasavägine ning kumbki meeskond ei tahtnud võitu teisele poolele ära anda. Mõlemad meeskonnad said kirja kaks väravat, aga üks nendest oli omavärav, mis muutis ka seisu lõpuvile kõlades 3:1 vastaste kasuks.

Neljas mäng oli Tervishoiukõrgkooli vastu ning selle suutsid Elajad võita seisuga 10:0. Viimaseks vastaseks jäi Tartu Ülikooli meeskond, kellele ei loovutatud võitu lihtsalt ning prooviti vastu pidada kuni lõpuni. Seis jäi 6:1.

Eesti Lennuakadeemia meeskonda kuulusid: Erik Aas, Kurmet Holm, Ats Joandi, Mihkel Eimla, Siim Raasuke, Jorgen Rüütli, Sten Christian Taal, Märt Oona, Jan-Georg Juskevits, Ivar Viilup, Tõivo Nerep, Sten Tuisk, Kaspar Raamat, Simret Nadžafov, Margus Vallistu ning Mihkel Litvinov.

Olenemata mitmetele kaotustele ning mitte edasipääsemisest, tunnustati Lennuakadeemia meeskonda korraldajate poolt eritiitlika “Kõige korraldajasõbralikum meeskond”.

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2014/11/elajad-talijalgpalli-turniiril/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>