«

»

juuni
24

Erasmused trotsisid kõrgusekartust

Jaanipäev on küll möödas ja enamik Erasmuseid juba koduriikidesse tagasi jõudnud, kuid ühe viimase üritusena enne eksameid käisid nad koos Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengitega nagu üks mees Tartu Seikluspargis, et veeta tore pärastlõuna rippudes maa ja taeva vahel, pannes ennast proovile erinevaid takistusi ületades ning nautides justkui tellitud suurepärast ilma. Nüüdseks juba aastaid toimunud, pea traditsiooniks saanud üritusega pandi punkt Erasmuste kevadsemestrile.

1

Kes on eelnevalt Tartu Seikluspargis käinud, teab, et kõrguskartlikele seal nalja ei ole. Neli erineva raskusastmega rada tagavad kiirenenud südamerütmi ja adrenaliinilaksu. Erinevatel kõrgustel asuvad rajad pakuvad nii füüsilist kui ka vaimset väljakutset. Sellest olenemata paistis Erasmuste nägudest terve ürituse jooksul vaid rahulolu ja rõõm. Kartlikumaid julgustati ja julgematele elati kaasa. Riburada käidi läbi kõik rajad ning mõni oli valmis isegi teisele ringile minema.

2

Ürituse lõpetas meeldiv õhtusöök, mille Tartu Seikluspargi meeskond oli ettevalmistanud. Lisaks maitsvale ja tühje kõhtusid rõõmustavale grill-lihale pakuti ka kooki jäätisega, mis taastas pea kõik ronimisel kaotatud energiavarud.

3

Kes soovib Tartu Seikluspargiga lähemalt tutvuda, on oodatud nende kodulehel http://www.tartuseikluspark.ee/ või juba kohapeal Raadil. Meie jäime igatahes väga rahule.

Ilo-Kaisa Volmer

 

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2014/06/erasmused-trotsisid-korgusekartust/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>