«

»

märts
22

Tule hüppama!

Plakat

“AN-2 nr 40! Siin lennujuhtimise torn! Kui te mind kuulete, kõigutage tiibu!” “Siin AN-2 nr 40. Lennujuhid, kui te kuulete meid, kõigutage torni!”

“Oled sa tõesti langevarjur?” “Jah.” “Tead, mina ei hüppaks kunagi langevarjuga!” “Jah? Mina jälle ei hüppaks kunagi ilma langevarjuta.”

Peale esmakordset langevarjuhüpet sain ma lõpuks teada, kuhu koguneb hüppe ajal adrenaliin. Panin just oma aluspüksid pesumasinasse.

“”Mis ma teen siis, kui langevari ei avane?” küsib kursant instruktorilt enne hüpet. “Hakka hästi kiiresti käsi lehvitama,” vastab instruktor. Kursant hüppab välja. Mõne aja pärast kuuleb instruktor koputust illuminaatorile: “Mis ma nüüd edasi teen?”

Kaitseväe arstlikus komisjonis pöördub kutsealune arsti poole: “Doktor, siin on tõend, mis näitab, et ma olen psüühiliselt haige. Kui keegi karjub hakkan ma kohe hüppama!” “Väga hea, langevarjurite rühma!”

Vaata videot!
Hooaeg 2013

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2014/03/tule-huppama/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>