«

»

veebr
04

Uue semestri tuuled on kohale toonud ka vahetusüliõpilased

Hoolimata eelmise nädala lõpu jahedatest temperatuuridest, jõudsid kõik algava semestri Erasmuse üliõpilasvahetuse tudengid kenasti Eestisse.  Esmaspäeval tulid nad koolimajja ning neid võtsid vastu Karine ning tuutorid Ilo-Kaisa ja Mariliis. Vahetusüliõpilased tutvusid koolimajaga, Tartu lennuvälja, meie lennukipargi ning lennujuhtimistorniga. Lennuväljapoolseks giidiks oli Martin Tärn.

Sellel semestril võib koolimajas näha kümmet vahetusüliõpilast. Neist üks, Grzegorz Molas, on eelmisest semestrist juba tuttav. Poolast on veel meile õppima tulnud Michal Sulinski, Maciej Babelek ja Michal Czyz. Kõik Poola noormehed õpivad lennundusettevõtte juhtimist. Magistrikraadi samal erialal omandab sel semestril Lennuakadeemias Zuzana Sekerakova Slovakkiast. Hollandi noormehed Nick Soonius ja Luuk van der Kolk omandavad meie koolis mehaaniku eriala.

Esmakordselt on meie akadeemias tudengid Tšehhist ja ja Bulgaariast. Brno Tehnikaülikoolist on meil õppimas Jakub Zouhar. Atanas Milev ja Pavlin Hristov on tulnud Bulgaaria Militaarülikoolist ja omandavad mehaaniku eriala.

Üliõpilasesindus tervitab omalt poolt tudengeid ja soovib meile kõikidele koostöös huvitavat ja tegemisterohket semestrit.

Mariliis Õun
ÜE projektijuht

 

 

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2014/02/uue-semestri-tuuled-on-kohale-toonud-ka-vahetusuliopilased/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>