«

»

jaan
31

Sessi lõpu tähistamine lumistel Lätimaa nõlvadel

Suur sess on jäänud selja taha ning kõikide õnnestumiste tähistamiseks oli ideaalne võimalus selle nädala teisipäeval ja kolmapäeval Žagarkalnsi nõlvadel. ÜE selle õppeaasta esimese semestri spordijuht Juho liitis hea seltskonna, suurepärase reisi ning tellis ilmataadilt just paraja koguse lund ja jahedat ilma.

Esimene päev mäel möödus meeleolukalt, kes õppis sõitma mäesuuskade või lauaga, kes sai osavamaks ning vallutas pisemaid ja suuremaid hüppeid. Kahjuks ka kukuti ja käidi traumapunktis. Siiski jäid peale positiivsed emotsioonid, mis võeti väsinuna õhtul peomajakesse kaasa.

Õhtust vabakava täiendasid mitmed lustakad võistlused, sealhulgas ka juba traditsiooniliseks saanud ja hommikuni kestev “mõrvamäng”. Kavalust nõudev mäng tekitas omajagu elevust. Väsimust aitas maha pesta saun ning kõige huvitavam õhtusöök keedeti täitsa nõiapajas. Pidu kestis varajaste hommikutundideni ning keskpäeva paiku ärkamine tundus üleliigse pingutusena.

Siiski saadi ka kolmapäeval mäge vallutada. See kord oldi palju ettevaatlikumad ning vigastusi ei olnud, küll sai aga kauneid pilte ja pikki sõite.

Väsinuna kodu poole sõitvad suusa- ja lauasõbrad ootavad kindlasti juba pikkisilmi järgmise aasta suusareisi. Sporti täis päevad, mis laevad keha positiivse energia ning suurepäraste mälestustega.

Uuele semestrile reipalt vastu!

 

 

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2014/01/sessi-lopu-tahistamine/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>