«

»

dets
01

Lõbusat advendiaega!

Ühel British Airwaysi lennul New Yorgist Pariisi jagas piloot tavapärast lennuinformatsiooni. Suitsetamise teemal selgitas ta: “Lisaks tahaksin ma teid teavitada sellest, et meie lennukis ei suitsetada. Suitsetamiseks minge välisukse ette.” Pärast väikest pausi lisas ta: “Välistemperatuur on -35 kraadi Celsiuse järgi.”
J. Budke, Bergish-Gladbach

Ühel lennul Tangerist Köln/Bonni lennujaama olin ma kaljukindlalt veendunud, et lennuki rehvid minu all põlevad, ja ma karjusin seda ka mitu korda üle terve salongi. Kui lõpuks stjuardess tuli, selgitas ta sõbralikult: “Teie all peab midagi muud põlema. Lennuki rattad on tükk maad tagapool.”
L.Y. Wild, Berlin

Mõned aastad tagasi ühel TLU lennul Mombasasse läbis lennukit järsku tugev raputus. Teadaanne kokpitist: “Mu daamid ja härrad. Nagu te märkasite, lendasime me just üle ekvaatori.” Üks naisreisija, kes tuli just tualetist ja oli ennast vett täis pritsinud, küsis: “Kas nii on iga kord?”
H.Mai, Dortmund

 

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2013/12/lobusat-advendiaega/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>