«

»

dets
14

Jõuluhõnguline piduõhtu!

Neljapäeval, 12. detsembril toimus Eesti Lennuakadeemia jõulupidu, mis leidis aset akadeemia aulas. Rahvast kogunes umbes sajakahekümne inimese ringis ning kõik nägid ülikondades ja kleitides vapustavad välja. Valmis oli pandud näksilaud, kust igaüks sai endale meelepäraseid suupisteid taldrikule kuhjata. Baarist sai seekord muudele jookidele lisaks osta jõuluhõngulist hõõgveini. Pidu algas üliõpilasesinduse tervitusega luues mõnusa õhkkonna terveks õhtuks. Oma tervitused tõi meile õppejõudude jõulupeolt ka rektor Jaan Tamm, kes avaldas oma kõnes ka aasta õppejõu tiitli laureaadi nime.

 

Jätkates traditsiooni, pidi iga kursus kingituste lunastamiseks ette valmistama mingi esituse. Esitlused varieerusid lihtsatest videoklippidest viktoriinide, luuletuste ja suurepäraste kinolinale sobivate saavutusteni. Jõulukinkideks olid sel aastal lennukite ja helikopteritega rinnanõelad. Variante oli palju, sobiva leidis loodetavasti igaüks. Valida sai näiteks Airbus 380, Cessna, Glider Robinsoni ja Boeingu vahel.

Heino Elleri nimelisest Tartu muusikakoolist olid  õhtut kaunistamas muusikud Jana Kütt ja Karl Madis Pennar. Nemad paitasid piduliste kõrvu jazz-muusikaga. Fotograaf Mikk Otsari jaoks oli kooli sätitud fotonurk, kus tehti õhtu jooksul pilte. Lõbu lisamiseks sai valida pildile erinevaid aksessuaare alustades kingikarbiga ja lõpetades jõuluvana habemega.

Õhtu uurimaks üllatuseks oli esmakordselt toimuva oksjoni menu, millest saadud tulude eest ostetakse tervele üliõpilaskonnale midagi toredat. Müüki pandi näiteks Teo Krüüneri mansetinööbid ja lipsunõel, kaks lennukimudelit, ELA saunalina ning palju muud. Tulud olid üle ootuste suured ning kõik pakkumised, mida selle raha eest osta, on oodatud!

Maarja Rüütmann
ÜE aseesimees

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2013/12/jouluhonguline-piduohtu/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>