«

»

sept
12

Tartu Erasmustele ratastel kodusemaks

Kuna sügise algus on üllatanud oma soojade ilmadega, otsustas üliõpilasesinduse projektijuht Mariliis ühendada kaks head asja – Erasmustele linna tutvustamine ja sportlik jalgrattatuur. Mõeldud- tehtud ja nii leidsidki Erasmused ning kaks meie oma õpilast, korraldaja Mariliis ja ÜE toetajaliige Ilo-Kaisa, end kolmapäeval jalgratastel mööda sügiseselt rõõmsavärvilist Tartut väntamas.

Külastasime elutähtsaid kohti nagu EMO (toim. Erakorralise Meditsiini Osakond), aga ka armsaks saanud toomemäge ning supilinna. Erasmused said proovida külakiigel kiikumist, milles kahjuks kohalikud Eesti noored neile kiirustes ja kõrgustes ära tegid, samuti jalgrattaga Vanemuise mäest üles väntamist. Tutvustatud said nii kohalikud meelelahutus- kui ka spordivõimalused.

Tulemuseks oli kümme pisut väsinud kuid rahulolevat ratturit ning natuke kodusem Tartu.

Jalgratastega toetas meid Tartu Bike, mida soovitame ka kõigile teile. Kel jalgratas teises Eesti otsas, aga hädasti oleks soov väike ringreis teha, leiab infot leheküljelt http://www.tartubike.ee/.

Vasakult: Edgaras (Leedu), Nicolas (Prantsusmaa), Ilo-Kaisa (Kohalik), Claire (Prantsusmaa), Simona (Slovakkia), Mariliis (Kohalik), Mimka (Slovakkia), Edvardas (Leedu), Slavomíra (Slovakkia) ja Grzegorz (Poola)

Ilo-Kaisa Volmer
ÜE toetajaliige
A1-11

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2013/09/tartu-erasmustele-rattaga-kodusemaks/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>