«

»

sept
30

Elmari tantsuõhtu oli Rokilubis hoos!

Selle aasta esimene Maandumisplats “Elmari tantsuõhtu” on edukalt lõpuni jõdnud. Pidu, mis toimus 26.09 Rokiklubis, pakkus seninägematuid üllatusi.

Õhtu algas piloodilikult täpselt ja esimesed pidulised hakkasid kohe mõnusat atmosfääri soojendama. Mida rohkem Eesti retroklassikat kõlaritest kostis, seda rohkem retromaid inimesi kohale tuli, nende seas nii Tõrvandi bussijuht, Eesti Borat kui ka müstiline daam kübaraga.

Erasmusega Slovakkiast meile tulnud tüdrukud küll ohkasid raskelt, kui kuulsid, et praktiliselt kõik laulud on Eesti keeles, kuid sealsamas olid usinad pakkuma oma kodumaa tantsulugusid. Sellegipoolest olid nad esimestena tantuspõrandal ja tõmbasid ka teised oma särtsakusega kaasa.

Õhtu jooksul tõmmati kitsad teksapüksid veelgi pingule ja võeti mõõtu nii õhupallidega võidujoomises, limbos, parimates tantsuoskustes ja kostüümides. Seekordsed kostüümiauhinnad läksid Kristi Kurvitsale, Siim Raasukesele ning Martin Lingile.

Kõik oli nii retro, et meil õnnestus isegi korrus kõrgemal olnud pidu meie juurde tõmmata. See tähendas kohtumist nii kohati maagiliselt terveneva invaliidiga kui ka hipidega. Uued näod lisasid peole veelgi hoogu ja kui vaadata meie analüüsi, siis õhtu kõrghetkel oli kohal rohkem kui 130 inimest. Baar loomulikult rõõmustas.

Õhtu tipphetkedena saab veel nimetada mootoratta piloteerimist ja meeldivalt üllatuslikku LedBall etendust baari ääres. Lisaks saime teada, kuidas on võimalik käepärastest peovahenditest omale torupill meisterdada ja kui kuumaks võib ühe tavalise tantsupõranda kütta.

Kokkuvõtvalt suur tänu kõikidele, kes kohale tulid. Suutsime Eesti retroklassikale uue elu anda, olgugi et vaid üheks kuldseks õhtuks.

Dain Muru
C6 – 11

 

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2013/09/elmari-tantsuohtu-oli-rokilubis-hoos/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>