«

»

dets
18

Ilusaid jõule!

13. detsembril toimus ELA jõulupidu.

Rektor Jaan Tamm kõnet pidamas

Eriliseks tegi peo kindlasti eelkõige see, et esimest korda Eesti Lennuakadeemia ajaloos peeti jõulupidu meie veel võrdlemisi uues koolihoones Propeller.

Neljapäeval oli võimalik kooli aulas sõpradega juttu ajada, jõulueinet süüa ja taustamuusikat nautida. Rahvast tuli kohale päris hulka – ligemale sada inimest – ning nende hulgas leidus nii tudengeid kui ka kooli töötajaid. Nagu ikka tavaks saanud on, siis pidid ka see aasta kõik kursused-erialad ette võtma pisikese kava, millega teistele esineda, et oma jõulukinke kätte saada. Esitamisele tuli nii erinevaid lõbusaid lühifilme, laulukesi, luuletusi ja isegi viktoriin. Igati väljateenitud kingitusteks oli seekord Eesti Lennuakadeemia logoga termostass.

Tänavu oli jõulupeol ka natuke sportlikku poolt – nimelt said oma auhinnad kätte vastselt lõppenud ELA lauatennise turniiri võitjad. Esimeseks tuli Sander Voolma, kelle paremust olid sunnitud tunnistama Toomas Välja (2. koht) ja Tarvin Kaldvee (3. koht). Palju õnne võitjatele!

 

III kursuse A3.2 esineja Priit Karu

IV kursuse pilootide viktoriin III kursuse erialade esindajatele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propeller ja ELA ÜE soovivad kõigile ilusaid jõule ja rahulikke pühi!

Saskia

 

 

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2012/12/ilusaid-joule/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>