«

»

nov
08

Spordiseminar Vinnis 02.11-04.11.2012

Eelmisel nädalavahetusel toimus Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASLi) poolt korraldatud spordiseminar Vinnis. Sellest võttis osa ka ÜE spordijuht koos kolme aktiivse tudengsportlasega, kelleks olid Keit Lamp, Toomas Välja ja Kaidi Külaots.

Loeng teemal Spordi juhtimine üliõpilasesinduses

Tutvumine Ameerika jalgpalliga

Nädalavahetus oli täis põnevaid loenguid ning sporditegevusi. Saime uusi teadmisi sellest, kuidas olla spordijuht üliõpilasesinduses, rääkisime nii mineviku kui ka tuleviku spordialadest ning saime ülevaate Eesti spordialasest kõrgharidusest. Pühapäeval käis meile rääkimas ka Rivo Vesik oma väga põnevast võrkpalli karjäärist.

Sporditegevustest saime tutvuda bodybalance’iga, mis osutus kõigi jaoks oodatust raskemaks. Tüdrukud tutvusid ka Ameerika jalgpalliga samal ajal, kui poisid võimlas ÜKEt tekid. Pühapäeva hommikul korraldati meile lühike orienteerumine Vinnis.

Reede õhtul saime ka esimeste inimestena vaadata videot Üliõpilaste 13. Suvemängudest. Laupäeva õhtuseks ülesandeks anti meile ülesanne välja mõelda üks üritus, mida EASL võiks veel korraldada. Vaieldamatult populaareimaks ürituseks oli Üliõpilaste Talimängud käärikul – sarnane üritus praegu juba toimuvale Üliõpilaste Suvemängudele.

Kes soovib, saab 13. Üliõpilaste Suvemängude videot vaadata siit: http://youtu.be/xs7uud-6jsk

 

Marje Mölder

ÜE Spordijuht

ÜKE võimlas

Kogu grupp

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2012/11/spordiseminar-vinnis-02-11-04-11-2012/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>