«

»

nov
01

Estonian Air peatab lennud Joensuusse, Tartusse ja Helsingisse

Estonian Air muudab tegevussuunda, mille aluseks on keskenduda nendele Eesti jaoks olulistele põhisihtkohtadele, kuhu on olemas kindel nõudlus. Sellest tulenevalt peatab Estonian Air lennud Joensuusse, Tartusse ja Helsingisse.

Allikas: http://estonian-air.ee/et/ettevottest/ettevottest-tegevus/lennukid/lennukite-pildid/?id=10914&parent_id=10875

Estonian Air peatab lennud Joensuusse 27. detsembril ning ajavahemikust 13. novembrist kuni 27. detsembrini lendab lennufirma Joensuu liinil hõredama lennugraafiku alusel.

Estonian Air peatab lennud Tartusse ja Helsingisse. Viimane lend Tallinna-Tartu liinil toimub 21. detsembril ja Tartu-Tallinna liinil 22. detsembril.

Viimane lend Tallinna-Helsingi liinil toimub 27. jaanuaril 2013.

Estonian Air on otsustanud oma lennugraafikust välja jätta järgmise aasta kevadeks plaanitud London City ja Göteborgi lennuliinid.

Reisijatele, kes on Estonian Airi kaudu ostnud piletid tühistatud lendudele, pakutakse alternatiivset võimalust sihtkohta jõudmiseks või tagastatakse piletiraha. Neile, kes soetasid piletid reisibüroo kaudu, palume pöörduda reisibüroo poole.

 

Allikas: http://estonian-air.ee/et/ettevottest/uudised/

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2012/11/estonian-air-peatab-lennud-joensuusse-tartusse-ja-helsingisse/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>