«

»

sept
25

Õppeaasta esimene MaandumisPlats!

Kalevipoeg limbot tantsimas

Möödunud nädala kolmapäeva õhtul olid kõik kõige ägedamad superkangelased kogunenud Tartu rokiklubi hoone ümber, et uutematega endi hulgast tutvuda ja sügissemester korralikult käima lükata – toimus järjekordne legendaarne lennuakadeemia pidu MaandumisPlats, mille teemaks oli sel korral Superkangelased.

Erinevaid kangelasi oli kohale lennanud kõikjalt, siiski tundus, et kõige arvukamalt oli esindatud Batman ja Catwoman. Lisaks võis liikvel näha vähemalt ühte MacGyverit ja nii mõndagi Powerpuff tüdrukut.  Raske töö tulemusena leidis asjatundlik žürii ka kolm kõige kangemat sangarit, kelleks olid sel korral:

  1. Pärtel-Peeter Kruuv (Kalevipoeg)
  2. Toivo Värbu (Wolverine)
  3. Martin Orumaa (Darth Vader)

Muidugi ei puudunud peolt ka nüüdseks juba traditsiooniks saanud limbo võistlus, kus kõige osavamaks krooniti sel korral Silver Hunt.

Täname hea õhtu eest Eesti Lennuakadeemia Üliõpilasesindust ja jääme ootama nende järgmiseid kangelastegusid. Hoog uude, põnevasse ja loodetavasti uusi kõrguseid toovasse kooliaastasse on igal juhul antud!

Batman koos salapärase naisega...

Limbo

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2012/09/2012-aasta-esimene-maandumisplats/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>