«

»

apr
20

Langevarjuhooaeg algab taas!

On juba traditsiooniks saamas, et Eesti Lennuakadeemia üliõpilased saavad kevadel enda julguse proovile panna ning teha oma esimesed langevarjuhüpped. Nii ka sel aastal.Meeldivaks üllatuseks oli, et huvilisi on väga palju ning sel aastal hüppab esmakordselt lennukist välja lausa kolm kursusetäit hulljulgeid.

Langevari sobib selga nagu valatult.

Esimene teooriakoolitus toimus 19. aprillil Ülenurmel. Järgmised koolitused on kavas 26. aprillil ja 3. mail. Hüppajatele saab kaasa elama tulla juba järgmisel nädalavahetusel, 28.-29. aprillil Koigi lennuväljale.

Esimesest koolitusest võttis osa 11 esmahüppajat. Sealhulgas meie kõik kuus Erasmuse tudengit. Lisaks tulid mälu värskendama ka paar üliõpilast, kel soov taas töötavast lennukist väljuda. Koolitus kestis ligikaudu 3 ja pool tundi ning kõik said proovida, mis tunne on varju seljas kanda, kuidas tehakse daisy chaini ning näha seda, mida õhus olles keegi näha ei soovi – varuvarju.

Kui oled juba hüpanud ja soovid taas adrenaliinisüsti, siis on võimalik põhitõed meelde tuletada koos koolikaaslastega 26. aprillil ja 3. mail. Anna endast ainult teada ;)

Lennuväljal näeme!

Painutus on tähtis!

Pärast maandumist tuleb vari ilusti kokku korjata!

 

Vari sülle ja kohe järgmist hüpet ootama!

 

Pinge on õhus, veel nädalake ootamist ja saabki hüpata!

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2012/04/langevarjuhooaeg-algab-taas/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>