«

»

okt
03

Septembri esimene maandumisplats ehk „taevas ja põrgu“

Vaid paar tundi pärast varblaste ristimise lõppu sai Rokiklubis avalöögi selle õppeaasta Maandumisplatside sari, mis kätkeb endas väga erinevaid stiile, kohti ja kindlasti ülimalt head seltskonda.

Esimese maandumisplatsi teema valimine toimus küsitlusena Facebooki Üliõpilasesinduse lehel ning tõestas oma efektiivsust võrdlemisi suure hääletusel osalenute protsendiga. Sarnased küsitlused hakkavad tõenäoliselt ka edaspidi toimuma. Sel korral otsustas tudengkond kõik põrgu ja taeva saata.

Pärast mitut tundi vihma käes ligunemist ei tundugi nii paha mõte koos inglite ja kuraditega lõpuks sooja pääseda. Nähtud rõõmsate nägude, suure tudengite arvu ja meeleolukate lõbustuste põhjal saab öelda, et meil oli tore!

Noppeid hommikustest mõtetest:

„Miks mu valge särk punane on?“

„Kust ma need tiivad sain?“

„Kes sina oled?“ (peeglisse vaadates)

Tekst: Taavi Kirss

Õhusõiduki juhtimise eriala II kursuse tudeng

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2011/10/septembri-esimene-maandumisplats-ehk-%e2%80%9etaevas-ja-porgu%e2%80%9c/

1 kommentaar

  1. Elar says:

    Miks mu valge särk tõesti nii paganama punane oli. Naissaatanad :D

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>