«

»

okt
03

Rahvuslennufirmas Estonian Air puhuvad uued tuuled

Viimane tarbijat otsekoheselt puudutav uudis Estonian Airilt on uute Eco ja Light piletite müügiletulek. Eco annab soodustust neile, kes planeerivad reisi pikemalt ette ja tellivad lennupileti varakult ning sisaldab endas kõiki traditsioonilisi teenuseid. Light piletid on mõeldud nende jaoks, kes reisivad vaid käsipagasiga ehk ilma äraantava pagasita. Pilet annab õiguse võtta pardale kuni kaheksa kilogrammi kaaluv käsipagas. Samuti pakutakse pardal suupisteid ja jooke.

Light piletite hinnad algavad 39 eurost, Eco hinnad 49 eurost ning need kehtivad lendudele alates esimesest oktoobrist.

Kuid see pole veel kõik. 29. septembril tutvustas Estonian Air rahvusvahelisel turismikonverentsil oma uut strateegiat, mis näeb ette Tallinna lennujaama kasutamist sõlmjaamana.

See tähendab, et lähiajal on oodata uute liinide avamist võib-olla seni tundmatute nimedega Skandinaavia linnadesse, nagu viimati Norras Trondheimi ja nüüd ka Soomes Jyväskylässe.

Firma nõukogu esimehe Joakim Heleniuse sõnul on selle eesmärk tuua inimesed Tallinnasse, et nad saaksid siit edasi lennata. Kui varem lennati läbi Oslo või Helsingi, siis nüüd miks mitte vedada neid inimesi läbi meie pealinna ja seejuures tekitada endale tugev kliendibaas ning hakata ka Euroopasse tihedamalt lendama.

Plaanitakse osta ka uusi lennukeid. Firmajuhi Tero Taskila sõnul peavad lennukid olema uued või suhteliselt uued ning uus lennukipark peaks olema üles ehitatud olemasolevate mudelite põhjal. See tähendab, et täiesti uut tüüpi lennukeid ilmselt ei osteta.

Heleniuse sõnul vajab firma selleks teatud suurusega investeeringut. Rahasoovi, millega astutakse aksionäride ette, ei ole ettevõte nõus veel ütlema.

Veel ütles Helenius, et eestlastel on õigus lennufirma peale näpuga näidata, kui strateegia ei tööta 2013. aastal.

Allikas: www.e24.ee

Pilt: www.estonian-air.ee

Permanent link to this article: http://propeller.eava.ee/2011/10/rahvuslennufirmas-estonian-air-puhuvad-uued-tuuled/

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>